به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی دکتر دهقانی آیین با شکوه گرامیداشت مقام شامخ معلم در مدیریت آموزش و پرورش ورزقان برگزار شد.

⬅️به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی دکتر دهقانی نماینده مردم شریف شهرستان ورزقان و خاروانا ، پیش از ظهر دیروز آیین با شکوه گرامیداشت مقام شامخ معلم به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم با حضور دکتر دهقانی، نماینده مردم شریف شهرستان ورزقان و خاروانا، مهندس نعمتی، فرماندار و دکتر محمدی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ورزقان، و جمعی از مسئولین شهرستان و فرهنگیان شاغل و بازنشسته منطقه ورزقان به میزبانی مدیریت آموزش و پرورش ورزقان در سالن ورزشی شهدای دبیرستان زینب کبری(س) برگزار شد.

⬅️دکتر دهقانی نماینده مردم شریف شهرستان ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات مدیریت آموزش و پرورش ورزقان و تمام فرهنگیان منطقه به خاطر کسب‌ موفقیت‌های ارزنده، بیان نمود: فحوایِ سخنان رهبر معظم انقلاب به این امر اشاره دارد که آموزش و پرورش یک نهاد خدماتی نیست بلکه یک نهاد زیر‌بنایی و زیر‌ساختی است که تمامی زندگی بشر را تحت الشعاع قرار می‌دهد.

⬅️ دکتر دهقانی گفت: بزرگ‌ترین سرمایه هر جامعه، سرمایه انسانیِ آن است و تمام نیروهای انسانیِ متخصص تربیت یافته معلمان هستند.

دکتر محمدی ضمن خیر مقدم‌گویی و تبریک هفته معلم به جایگاه و اهمیت آموزش و پرورش در فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با فرهنگیان اشاره کرد.

⬅️مدیر آموزش و پرورش ورزقان در ادامه به بیان اشعاری در خصوص مقام و جایگاه معلمان پرداخت.

⬅️ فرماندار شهرستان ورزقان نیز ضمن اشاره به جایگاه رفیع معلمان گفت: معلمان نقش به سزایی در تربیت انسان‌ها دارند تا جایی که مهم‌ترین داشته‌های خود را فدای دانستن انسان‌ها نموده و آن‌ها را از ظلمتِ جهل به سمت روشنایی و آگاهی سوق می‌دهند.

⬅️وی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران به خاطر داشتن معلمان فهیم هیچ موقع اجازه نخواهد داد دشمن به اهداف خود یعنی تغییر هویت ایرانی و اسلامی دست یابد

ابراهیمی نماینده مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان نیز تشکیل جبهه مقاومت در مقابل گروههای تکفیری را مرهون تربیت معلمان دانست.

⬅️ در حین مراسم نیز برنامه‌های متنوعی اجرا شد و در پایان نیز همکاران فرهنگی که به تازگی بازنشسته شده‌اند و معلمان نمونه منطقه با اهدای لوح سپاس و جوایزی مورد تجلیل واقع شدند.

⬅️ گفتنی است بخشی از برنامه تجلیل از مقام شامخ معلم، به یادبودِ فرهنگیان تازه‌درگذشته، به پاس زحماتی که این معلمان والامقام در تربیت فرزندان میهن اسلامی کشیده‌اند و آتش در شمع وجود خویش انداخته‌اند، اختصاص داده شد و حاضرانِ در مراسم، فاتحه‌ای را جهت شادی روحشان قرائت نمودند.

توسط دهقانی

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی نماینده مردم شریف شهرستان ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی » حضور دکتر دهقانی در آیین با شکوه گرامیداشت مقام شامخ معلم