نماینده مردم شهرستان ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خبر تحصن کارگران معدن مس سونگون گفت: از کارگران عزیز خواهش می کنم به کارگاه خود برگشته و نگذارند در توصیه رهبر معظم انقلاب که جلوگیری از توقف تولید است، اخلال وارد شود.

دکتر دهقانی: در لبیک به پیام رهبر معظم انقلاب و دستور اخیر رییس جمهور محترم مبنی بر بررسی مشکلات کارگران مجتمع مس سونگون، روی وعده ای که در گذشته داده بودم ایستاده ام و کلیه موارد و خواسته های کارگران زحمتکش را تا آخر پیگیری خواهم کرد.

وی با بیان اینکه تحصن بیش از این، نه به نفع کارگران است نه به نفع معدن افزود: از کارگران عزیز خواهش می کنیم به کار خود برگردند، قطعا ادامه این تحصن مشکلاتی را در تولید و اشتغال کارگران عزیز ایجاد خواهد کرد.

دهقانی در پایان ضمن درخواست از کارگران در عمل به توصیه ایشان و سایر مسئولان شهرستان افزود : به کار خود برگردید انشالله در کنارتان خواهیم بود و مشکلاتتان را تا آخر پیگیری خواهیم کرد.

توسط عزیزی

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی نماینده مردم شریف شهرستان ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی » کارگران عزیز به اعتصاب خود پایان و با لبیک به فرمان رهبر معظم ، تولید را پویا نگهدارند/ مشکلات کارگران عزیز را پیگیری می کنیم.