عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: دولت باید با معرفی هرچه سریعتر وزیر پیشنهادی صمت، جلوی آشفتگی بازار و نارضایتی مردم را بگیرد.

دهقانی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: امروز بازار به ویژه در حوزه صنعت خودرو دچار آشفتگی است و ما باید جلوی این آشفتگی را بگیریم.
وی افزود: دولت باید با تسریع در معرفی وزیر پیشنهادی برای وزارت صمت به مجلس، جلوی آشفتگی بیشتر در حوزه بازار کار وزارت صمت و ایجاد نارضایتی در میان مردم را بگیرد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به آخرین وضعیت آرد و نان در کشور، اظهار داشت: دولت سیاست مشخصی را در این زمینه به‌طور کامل پیاده نکرده و حال که وزیر صمت نداریم، طبیعتاً کار در این حوزه پیشرفت بیشتری نخواهد داشت.
دکتر دهقانی خاطرنشان کرد: در حوزه توزیع آرد در کل کشور ما نباید انحصار داشته باشیم، بلکه باید فضا در این حوزه یک فضای رقابتی باشد تا هم کیفیت افزایش یابد و هم هزینه خدمات کاهش پیدا کند.
وی افزود: امیدواریم با معرفی هرچه سریع‌تر وزیر پیشنهادی صمت، شاهد ساماندهی هرچه بیشتر و بهتر امور با روی کار آمدن وزیر جدید باشیم.

توسط دهقانی

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی نماینده مردم شریف شهرستان ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی » دکتر دهقانی: دولت برای جلوگیری از ایجاد آشفتگی در بازار سریع‌تر وزیر پیشنهادی صمت را معرفی کند