به گزارش ایرنا، الهویردی دهقانی روز شنبه در گفت و گویی اظهار کرد: ارقامی که از بابت بدهی این باشگاه در رسانه ها عنوان می شود، صحت نداشته و پنجره نقل و انتقالات این باشگاه با پرداخت ۵۲ میلیارد، باز می شود.

وی با بیان اینکه از امروز شرکت مس مالک اصلی تیم های تراکتور و ماشین سازی تبریز است، افزود: کلیات این انتقال مالکیت در حضور وزیر سمت، نایب رییس مجلس، مدیرعامل شرکت ملی مس و برخی نماینده گاه شمال غرب نهایی شد و جزییات آن نیز به طور رسمی در حال جریان است.

دهقانی با تشکر از تلاش ها و حمایت های استاندار و امام جمعه تبریز در این ارتباط، گفت: خواسته اصلی مردم آذربایجان و هواداران پرشور تراکتور، تحت حمایت قرار گرفتن این تیم از سوی شرکتی توانمند بود که با تلاش مجموعه استان، محقق شد.

وی با بیان اینکه باشگاه داری بخش خصوصی در ایران توجیه پذیر نیست گفت: بیشتر باشگاه های ورزشی در ایران به نحوی از حمایت های دولت برخوردارند و این وظیفه حاکمیت است که زمینه اجرای عدالت در حمایت از تیم های ورزشی را فراهم کند.

دهقانی با بیان اینکه باید از زنوزی بابت حمایت از تیم در سه سال گذشته تشکر کرد و گفت: سوء مدیریت در تمامی تیم ها و حتی تیم های برخوردار از حمایت های دولتی وجود دارد و حاکمیت و نهادهای مرتبط باید در این مورد بررسی های لازم را انجام دهند.

به گزارش ایرنا، در جلسه سه شنبه هفته قبل که در حضور نایب رییس مجلس، وزیر صمت، مدیرعامل شرکت ملی مس، نمایندگان شمال غرب در مجلس و استاندار برگزار شد مالکیت تیم های تراکتور و ماشین سازی تبریز به شرکت مس واگذار شد.

توسط دهقانی

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی نماینده مردم شریف شهرستان ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی » دکتر دهقانی: مجموع بدهی باشگاه تراکتور ۵۲ میلیارد تومان است