✅شایعه پردازی از طریق انحراف سخنان بنده توسط رسانه های معاند را تکذیب میکنم .

⬅️باستناد به مصاحبه نماینده ورزقان با سایت خبری دیده بان ، در پی این مصاحبه رسانه های غربگرا و معاند مثل همیشه بر خلاف منافع و مصلحت نظام جمهوری اسلامی ایران دست به شیطنت زده و تعبیری نادرست از این مصاحبه انجام داده اند .

دکتردهقانی ضمن تکذیب اخبار منتشر شده در شبکه های معاند و ضد انقلاب گفت: با توجه به تیراژ تولید بالا و تکنولوژی پیشرفته تولید کنندگان خودرو خارجی و عدم توان رقابت تولیدکنندگان داخلی، منطقی است که جهت حمایت از تولید داخل مثل خود کشورهای استکباری و غربی نباید اجازه داد خودرو های ارزان خارجی تولید داخلی خودرو را برای همیشه به زمین بزند. چرا که این کشورها از صادرات نفت ما به کشورشان تا چند برابر قیمت فروش ما مالیات می گیرند و نمی‌گذارند ما مستقیما به مصرف کنندگان آن کشورها نفت خام و فرآورده‌های نفتی بفروشیم. اگر اجازه بدهند به نفع ما و تولیدکنندگان داخلی کشورهای غربی و استکباری است و ما بیشتر سود می بریم. انتظار دارند دروازه‌های کشور به روی آنها باز باشد و هر چه می‌خواهند با اقتصاد ما بکنند!

پایان حبر/

توسط دهقانی

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی نماینده مردم شریف شهرستان ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی » دکتر دهقانی :شایعه پردازی از طریق انحراف سخنان بنده توسط رسانه های معاند را محکوم و تکذیب میکنم