به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم شریف شهرستان ورزقان و خاروانا ، دکتر دهقانی با صدور بیانیه ای، فرارسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یوم الله ۲۲ بهمن را تبریک گفت و از آحاد مختلف مردم برای حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

متن بیانیه دکتر دهقانی به شرح زیر می باشد:


بسم‌الله الرحمن الرحیم

۲۲ بهمن؛ سرآغازی زیبا از فصل حیات ملت شریف ایران است، چنانکه مقام معظم رهبری فرموده‌اند: این روز مظهر اقتدار ملی و نشان‌دهنده عزم عمومی ملت ایران است. بار دیگر در طلیعه بهار پیروزی انقلاب اسلامی و در آستانه ۲۲ بهمن، حماسه ای ماندگار به دست مردم عزیز رقم خواهد خورد. بدون شک راهپیمایی مردم در مناسبت‌های مختلف تاریخی نشان از پاسداری آن‌ها از ارزش‌ها و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است و حضور گسترده مردم در یوم‌الله ۲۲ بهمن نشانگر اقتدار و پشتوانه مردمی نظام به‌عنوان اصلی‌ترین سرمایه کشور است.

گواه پشتوانه مردمی این نهضت عظیم، خون‌های پاکی است که تاکنون برای حفظ و استمرار آرمان‌های متعالی این انقلاب نثار شده و امروز در طلیعه خورشید چهل و چهارمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی، باید اذعان کرد که ملت شریف و سرافراز ملت ایران، به عنوان صاحبان انقلاب اسلامی ، خود حافظ و هادی تحقق آرمان‌های انقلاب و صیانت از جمهوریت و مبانی اسلامی آن هستند و با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن در راستای مشارکت اجتماعی، سیاسی و دینی، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهند زد تا جهانیان متوجه عظمت و اقتدار این ملت و انقلاب شوند.

ضمن تبریک فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن از ملت بزرگ و آگاه ایران اسلامی، مردم ولایتمدار شهرستان ورزقان و خاروانا و تمامی گروه‌ها، احزاب و تشکل‌های وفادار به آرمان‌های انقلاب اسلامی دعوت می‌‌شود تا بار دیگر با حضور حماسی، انقلابی و آمیخته با بصیرت خود در صحنۀ آوردگاه مراسم یوم‌الله ۲۲ بهمن و رزمایش اقتدار و افتخار «شکوه وحدت و همبستگی حضور ملی، عزت و عظمت» خویش را به نمایش گذاشته و با آرمان‌های والای بنیانگذار فقید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی «رحمت لله علیه»، شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای «مدظله‌العالی» تجدید بیعت کنند.

با تقدیم احترام
الهویردی دهقانی
نماینده مردم شریف شهرستان ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی

توسط عزیزی

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی نماینده مردم شریف شهرستان ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی » دکتر دهقانی در بیانیه‌ای از آحاد مختلف مردم برای حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.