اللهوردی دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج از برگزاری جلسه نمایندگان استان در مجلس با وزیر صمت پیرامون بحث انتقال مالکیت تراکتور خبر داده و اظهار داشت: همانطور که از ماه‌های پیش به مردم آذربایجان و هواداران پرشور تراکتور قول داده بودم، انتقال مالکیت این تیم به شرکت مس را پیگیر هستم.

وی تصریح کرد: بنابه درخواست اینجانب، روز سه‌شنبه هفته جاری جلسه‌ای با حضور وزیر صمت و نمایندگان استان در دفتر نائب‌رئیس مجلس در زمینه مطالبات شهرستان ورزقان و استان از حقوق قانونی شرکت ملی مس تشکیل خواهد شد که یکی از بحث‌های این جلسه انتقال مالکیت تراکتور به شرکت مس است.

نماینده شهرستان ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی‌در واکنش به صحبت‌های امروز مالک تراکتور مبنی بر آمادگی جهت واگذاری امتیاز این تیم گفت: بنده از حسن نیت آقای زنوزی در انتقال مالکیت تیم تراکتور تشکر می‌کنم.

دهقانی درباره مشکل پنجره بسته تراکتور و بدهی‌های این باشگاه وعده داد: ما تلاش می‌کنیم تا این مشکل را که از نظر ما ملی محسوب می‌شود، جمع‌وجور و برطرف نمائیم. با کمک مالک فعلی تیم تراکتور و شرکت ملی مس، هم بدهی‌ها قابل پرداخت است و هم انتقال مالکیت این تیم به مس عملی می‌شود.

وی در خاتمه بیان کرد: هرچند بحث انتقال مالکیت تراکتور با تاخیر همراه شد و هجمه‌های زیادی علیه من به راه افتاد اما این مسائل باعث نشد تا از حقوق مسلم مردم آذربایجان غفلت یا چشم‌پوشی کنیم. جا دارد از تمامی‌کسانی که در این زمینه حمایت کردند مخصوصا نماینده ولی فقیه در استان، استاندار محترم و سایر نمایندگان تقدیر و تشکر کنم.

انتهای پیام/

توسط عزیزی

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی نماینده مردم شریف شهرستان ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی » دکتر دهقانی:هواداران تراکتور نگران نباشند، به قول‌مان عمل می‌کنیم/ بدهی‌ها پرداخت خواهد شد