الهویردی دهقانی درباره آخرین وضعیت انتقال مالکیت دو باشگاه تراکتور و ماشین‌سازی به شرکت ملی مس به خبرنگار آناج گفت: طبق جلسات برگزار شده و پیگیری‌هایی که در رابطه با انتقال مالکیت باشگاه‎‌های تراکتور و ماشین‌سازی انجام گرفته است، انتقال مالکیت هر دو باشگاه به شرکت ملی مس قطعی می‌باشد.

وی ادامه داد: این حق مردم آذربایجان است که به عنوان مطالبه آن‌ها پیگیری شد. منابع مالی دو باشگاه از طرف مجتمع مس سونگون تامین می‌شود و من به عنوان خادم مردم آذربایجان و شهرستان ورزقان این موضوع را اعلام می‌کنم، تمام! بنده سر وعده خود هستم و هیچ کسی نمی‌تواند مانع از انجام این کار شود.

نماینده مردم شهرستان ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی‌عنوان کرد: وزیر صمت دستور واگذاری دو باشگاه تراکتور و ماشین‌سازی را صادر کرده و موضوع تمام شده و مسجل است. با این حال، مراحل انتقال مالکیت روی کاغذ و اسناد زمانبر است چراکه سازوکار خاص خود را دارد. این مراحل مربوط به شرکت ملی مس و باشگاه‌هاست که انجام می‌گیرد.

دهقانی درعین حال تأکید کرد: استاندار محترم و مدیرکل ورزش و جوانان استان پیگیر روند انتقال مالکیت هستند و ما نیز صحبت‌های لازم را انجام داده‌ایم تا این انتقال ابتدا در مجمع عمرانی مصوب شده و فرآیند واگذاری صورت بگیرد.

وی درباره مبالغی که در مورد خرید و فروش باشگاه تراکتور اعلام شده است، متذکر شد: هیچ بحثی روی اعداد و ارقام واگذاری مطرح نیست بلکه مهم این است که هر چقدر لازم است هزینه شود تا پنجره دو باشگاه گشوده شده و با خرید بازیکنان تقویت شوند.

نماینده ورزقان با بیان اینکه هزینه‌های جاری هر دو باشگاه تأمین خواهد شد، افزود: ما در این زمینه پیگیر هستیم ولی ترجیح می‌دهم وارد جزئیات نشوم چراکه به حاشیه بردن صلاح نیست. انتقال مالکیت از نظر ما و شرکت ملی مس تمام شده است و همانطور که گفتم وزیر صمت دستور آن را صادر کرده است.

وی در خاتمه اظهار داشت: قطعاً بررسی حسابرسی مالی باشگاه نیاز به زمان دارد لیکن کلیات منتقل شده و مسئولیت باشگاه‌ها با شرکت ملی مس است.

انتهای پیام/

توسط عزیزی

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی نماینده مردم شریف شهرستان ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی » دکتر دهقانی:انتقال مالکیت تراکتور و ماشین‌سازی قطعی است/ قیمت واگذاری؟ چنین بحثی نداریم