به گزارش آناج، الهویردی دهقانی، نماینده مردم شهرستان ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی‌در خصوص واگذاری دو باشگاه تراکتور و ماشین‌سازی به مس سونگون بیانیه‌ای را به شرح زیر صادر کرد:

“به نام خدا
خدمت مردم عزیز استان آذربایجان شرقی ویژه مردم قهرمان شهرستان ورزقان می‌رساند اخیراً برخی به عنوان کاسه داغتر از آش وارد میدان شده و می‌خواهند از موضوع استقلال مجتمع مس سونگون و انتقال مالکیت تیم تراکتور و ماشین‌سازی به باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون استفاده ابزاری و سیاسی بکنند.

به استحضار مردم عزیز و هواداران باشگاه‌های تراکتور و ماشین‌سازی می‌رساند اینجانب به عنوان خادم مردم شهرستان ورزقان و ایران و آذربایجان به خاطر مسائل ملی و استانی و شهرستانی و صیانت از حقوق مردم شهرستان و استان بر حسب وظیفه جهت حل مشکل باشگاه‌های تراکتورسازی و ماشین‌سازی وارد شدم.

با توجه به این که معدن مس در حوزه انتخابیه اینجانب واقع شده لازم بود که خود بنده ورود کرده و این مشکلات را حل می‌کردیم. ضمن اینکه از نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجان‌شرقی و استاندار محترم و تمامی‌مسئولین و نمایندگان استان که در این زمینه ما را همراهی کردند، تشکر می‌کنم.

از اقدامات برخی از مسئولین و آقایان که به دنبال بهره‌برداری سیاسی از موضوع هستند، گله می‌کنم و مخصوصاً از رسانه ملی استان آذربایجان شرقی انتقاد دارم. متأسفانه این رسانه ضمن استیصال بجای مطالبه‌گری و پیگیری حقوق مردم و شهرستان ورزقان و استان در دست برخی از آقایان اسیر است و با برخی اقدامات خاص سوءاستفاده برخی جریان‌ها از موضوع را فراهم می‌کند.

با توجه به تعدد رسانه‌های دیداری و شنیداری و با استفاده از پتانسیل مردم و هواداران این حرکات غیرسازنده و مصادره‌گرانه صداوسیما ابتر مانده و تخطئه کنندگان و تخریب کنندگان اینجانب نیز ره بجایی نخواهند برد و کارم چون برای خداست در اراده بنده هیچ تاثیری ندارد.

لذا به استحضار همه مردم عزیز استان آذربایجان‌شرقی می‌رسانم که اجازه سوءاستفاده از موضوع را به هیچکسی نخواهیم داد. ضمن اینکه این حرکات نسنجیده و تخریب اینجانب در رسانه‌ها هیچ تاثیری در اراده بنده برای پیگیری و احقاق حق مطالبات مردم شهرستان و استان و کشور نخواهد گذاشت.

دهقانی، نماینده مردم شهرستان ورزقان و خاروانا”

انتهای پیام/

توسط عزیزی

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی نماینده مردم شریف شهرستان ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی » دکتر دهقانی:استفاده ابزاری و سیاسی از واگذاری تراکتور و ماشین‌سازی ممنوع!