عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: برای اینکه سفرهای استانی نتیجه‌بخش باشد، باید مدیران جهادی، انقلابی و هم‌فکر با حجت‌الاسلام رئیسی بر سرکار بیایند تا این تلاش‌های رئیس‌جمهور ثمرات بیشتری داشته باشد.

الله‌وردی دهقانی نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاست خبرگزاری آنا با بیان اینکه رویکرد حجت‌الاسلام رئیسی که امورات مهم کشور را به طور شخصی پیگیری می‌کند، قابل‌ تقدیر است، گفت: وی سعی می‌کند که در مرکز مسائل مهم قرار بگیرد، بنابراین سایر مسئولان نیز باید در کنار وی حرکت کنند.

وی افزود: به نظر من بازدیدهای میدانی و فوری رئیس‌جمهور مانند سفر به مناطق زلزله‌زده استان خوزستان و بازدید از وزارت نفت و یک مرکز پمپ‌ بنزین پس از اختلال در سوخت‌رسانی کشور، می‌تواند ثمرات بسیاری برای کشور به همراه داشته باشد و امیدواریم که سایر مسئولان دولت نیز در کنار حجت‌الاسلام رئیسی برای بهبود شرایط تلاش کنند تا از ظرفیت‌های روی زمین‌ مانده کشور به‌ درستی استفاده شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به ثمرات سفرهای استانی رئیس‌جمهور، اظهار کرد: وقتی مسئولان محلی متوجه می‌شوند که قرار است رئیس‌جمهور به مناطق تحت نظارت‌شان سفر کند، بهتر به امورات روی زمین مانده رسیدگی می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه لازمه بهره‌وری بیشتر از سفرهای استانی رئیس‌جمهور این است که سایر مدیران دولت با وی همراه باشند، تصریح کرد: در حال‌حاضر در برخی قسمت‌های دولت تغییرات زیادی رخ نداده است؛ در طول سالیان گذشته، به‌خصوص ۸ سال اخیر افرادی در دولت مسئولیت داشتند که مشی‌شان با حجت‌الاسلام رئیسی متفاوت است و هم‌اکنون نیز برخی از این افراد در سمت‌های خود مانده‌اند.

دهقانی ادامه داد: برای اینکه سفرهای استانی نتیجه‌بخش باشد، باید مدیران جهادی، انقلابی و هم‌فکر با حجت‌الاسلام رئیسی بر سر کار بیایند تا این تلاش‌های رئیس‌جمهور ثمرات بیشتری داشته باشد.

توسط عزیزی

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی نماینده مردم شریف شهرستان ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی » دکتردهقانی: لزوم تغییر برخی مدیران به جامانده از دولت‌های پیشین