برگزاری اولین جلسه شورای آموزش و پرورش ورزقان در سال ۱۴۰۱ با محوریت تکریم مقام معلمان در هفته گرامیداشت معلم و بررسی چالش‌های آموزشِ تمام‌حضوری

  • به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی دکتر دهقانی پیش از ظهر دیروز، اولین جلسه شورای آموزش و پرورش ورزقان در سال ۱۴۰۱ به صورت مشترک با آموزش و پرورش منطقه خاروانا، با حضور نماینده مردم شریف ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهرستان ورزقان، فرماندار و مدیر آموزش و پرورش ورزقان، مدیر عامل مجتمع مس سونگون، بخشدار و مدیر آموزش و پرورش خاروانا و سایر اعضای شورا با محوریت بررسی چالش‌های آموزشِ تمام‌حضوری و هماهنگی در خصوص اجرای برنامه‌های هفته گرامیداشت مقام معلم و مشارکت نهادها و ادارات و معادن منطقه برای برگزاریِ شایسته آن، در سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پرورش ورزقان برگزار شد.
  • دکتر دهقانی، نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی در جلسه آموزش و پرورش شهرستان ورزقان گفت: منابع و امکانات جامعه دارای دو بخش اصلی منابع مادی و منابع انسانی( منابع معنوی) می‌باشد که مهم‌ترین بخش آن منابع انسانی است که تعلیم، تربیت و آموزش دهنده این منابع، قشر آموزش و پرورش می‌باشد.
  • وی افزود: بهترین زمان شکوفایی استعدادهای فطری انسان در آموزش و پرورش است که باید تمامِ نهادها در این امر مهم یاری‌گر قشر زحمت‌کش جامعه باشند.
  • دکتر دهقانی خاطر نشان کرد: اگر ما امکانات مادی را در خدمت منابع انسانی به‌کار بگیریم تاثیر مطلوب آن در همه ابعاد جامعه ما نمایان می‌شود‌.

توسط عزیزی

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی نماینده مردم شریف شهرستان ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه اطلاع رسانی دکتر الهویردی دهقانی » دکتردهقانی:آموزش و پرورش یک جامعه، زیر ساخت علمی، فرهنگی و منابع انسانی آن جامعه است.